• Fotoalbum

• HOFBAUER FLOORBALL

• Floorballový turnaj patrí k jedným z dôležitých športových podujatí, ktoré sa konajú na našej škole. Naši žiaci oň majú veľký záujem a preto sa radia medzi aktívnych hráčov ale aj „hobby“ hráčov.

VÍŤAZ TURNAJA: trieda III.A

NAJLEPŠÍ HRÁČI: Dominik Aftanas, Adrián Trošan, Lukáš Kubala

NAJLEPŠÍ BRANKÁR: Bohuš Kušnirik

Všetkým ďakujeme za športový zážitok.

• Deň sv. Mikuláša na SOŠ KH

• Opäť prišiel ten deň, ktorý značí, že Vianoce sú za dverami. Práve 6. december, kedy slávime sviatok sv. Mikuláša je dňom, na ktorý netrpezlivo čakajú všetci študenti. Každý z nich dúfa, že si opäť po roku v "čižmičke" nájde tie najlepšie sladkosti. Tak čo, boli ste spokojní?

• Deň otvorených dverí

• Nádejní žiaci našej školy (tedajší deviataci z okolitých základných škôl) nás navštívili aj tohto roku.  My sme sa im opäť snažili ukázať naše priestory jednotlivých učebných odborov a náš prístup k žiakovi.