• Prečo študovať u nás?

• PREČO ŠTUDOVAŤ PRÁVE U NÁS?

• ZDRAVÉ PROSTREDIE ŠKOLY
        • Dávame si záležať na ľudskom prístupe ku každému žiakovi. Vytvárame zdravé priateľské prostredie, máme vybavené učebne a dielne, salóny, telocvičňu a posilňovňu. Viac o priestoroch školy TU.

• KVALITNÉ VZDELÁVANIE
        • Ponúkame štúdium žiadaných a vyhľadávaných odborov na trhu práce. Zároveň poskytujeme nadstavbové a externé štúdium. Viac o možnostiach štúdia TU. NOVINKA!!! Od septembra 2023 poskytujeme DUÁLNE VZDELÁVANIE.

• UPLATNENIE PO ŠTÚDIU
        • Spolupracujeme s firmami, ktoré našim absolventom poskytujú prácu doma i v zahraničí. Máme úspešných absolventov, ktorí sa uplatnili na trhu práce na prestížnych pozíciach. Krátke rozhovory s našimi úspešnými absolventmi nájdeš TU.

• ŽIVOT NA ŠKOLE
        • Každý mesiac sa u nás niečo deje. Realizujeme množstvo podujatí a výletov pre bohatší život žiakov. Školské akcie podľa rokov nájdete TU.

• OCENENIA
        • Účasťou na rôznych súťažiach v rámci vyučovaných odborov sme získali množstvo ocenení. Pre zhliadnutie získaných ocenení klikni TU.

• PROJEKTY
        • Zapájame sa do medzinárodných projektov - zahraničnej odbornej praxe v rôznych krajinách. Prehľad doposiaľ realizovaných projektov nájdeš TU.