• SELFIE

• V SELFIE sa prostredníctvom prispôsobiteľných dotazníkov zhromažďujú názory študentov, učiteľov a riaditeľov na to, ako sa používajú technológie v škole. Robí sa to prostredníctvom stručných tvrdení a otázok a jednoduchej stupnice súhlasu od 1 do 5. Tvrdenia sa týkajú oblastí, ako je vedenie školy, infraštruktúra, odborná príprava učiteľov a digitálna kompetencia študentov.

Tento on-line nástroj na sebareflexiu európskych škôl vyvinula Európska komisia v spolupráci s medzinárodným tímom expertovzo škôl, ministerstiev školstva a výskumných ústavov.

Naša škola sa zapojila do tohto projektu koncom školského roka 2023. V rámci tohto projektu získala IKT vybavenie (notebooky a stolové PC).