• Fotoalbum

• Duchovná obnova pre žiakov - 1. časť

• Dnešný deň sme strávili s Danielou Monikou Promčákovou, členkou komunity Kongregácie sestier dominikánok blahoslavenej Imeldy v Košiciach (pôvodom z Podolínca).

Témou "Misie" a jej osobným svedectvom z Ukrajiny počas vojny sa nás všetkých hlboko duchovne dotkla. Následne sme absolvovali sv. omšu.

Ďalšia časť duchovnej obnovy nás čaká 16.11.2023.

• Výlet za odmenu

• Víťazom kvízu o sv. Klementovi Hofbauerovi sa podarilo zvíťaziť druhý krát - na bowlingu v Starej Ľubovni. Pretože sľuby sa plnia... uvidíme kto zvíťazí tento rok a aká odmena ho bude čakať.

• Duchovná obnova pre zamestnancov 2023

• Sme cirkevnou školou a našou úlohou je vychovávať a dbať na všestranný rozvoj osobnosti žiaka. Všetci zamestnanci školy sa snažia, aby sa žiaci našej školy líšili od ostatných duchovnom, ktoré v sebe nosia. Aby sa od ostatných líšili nielen slovami, ale každým gestom a celým správaním.

Preto chodíme aj MY načerpať duchovno, ktoré potom môžeme posúvať ďalej - Vám milí naši študenti.

• ZÁVER ŠKOLSKÉHO ROKA 2022/2023

• ...sa spája so sv. omšou, oceneniami najsnaživejších študentov, pochvalami riaditeľom, triednym učiteľom či majstrom odbornej výchovy.

PRAJEME VÁM AKTÍVNE PRÁZDNINY, vidíme sa v ďalšom školskom roku. DO SKORÉHO VIDENIA!